Self storage - magazyny samoobsługowe

Self storage jest usługą, która pomaga rozwiązać problemy związane z brakiem wystarczającej ilości miejsca

w naszych mieszkaniach, domach czy firmach. To zdobywający coraz większą popularność nowy sposób na przechowywanie rzeczy. Ludzie mają różne potrzeby, zainteresowania czy codzienne zajęcia. Bez względu na to czym się zajmują, korzystają z pewnych rzeczy i sprzętu. Z czasem gromadząc kolejne. Często pojawia się pytanie – „gdzie ja to mam wszystko trzymać?” Odpowiedź jest bardzo prosta. Jeśli brakuje Ci przestrzeni, rozważ wynajem magazynu samoobsługowego i skorzystaj z zalet tego rozwiązania!

W Storage Polska bezpiecznie przechowasz wszystko co potrzebujesz – mamy korzystną ofertę zarówno dla osób prywatnych oraz firm z najróżniejszych branż.

Oferta dla osób indywidualnych

Oferta dla Ciebie

Sprawdź jak łatwo można uzyskać więcej wolnej przestrzeni w swoim mieszkaniu. Pomożemy Ci przechować wszystko to na co nie masz miejsca. O wiele wygodniej i bezpieczniej niż na balkonie, w piwnicy czy przedpokoju.
zobacz więcej

oferta dla firm

Oferta dla Firmy

Jesteśmy przekonani, że usługa Self Storage może stać się idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy bez względu na to jak duży biznes prowadzisz. Skorzystaj z udogodnień dostarczanych przez magazyny samoobsługowe.
zobacz więcej

oferta dla przedstawiciela

Oferta dla przedstawicieli

Gdzie przechowywać materiały promocyjne niezbędne w codziennej działalności przedstawiciela handlowego? Odkąd pojawiła się na rynku możliwość wynajmu własnego magazynu już nie musisz się tym martwić.
zobacz więcej

Przechowywanie mebli

Przechowywanie mebli

Meble ze względu na swoje gabaryty mogą być kłopotliwe w razie remontu mieszkania, wymiany na nowe i sprzedaży dotychczas używanych czy przeprowadzki. Pozbądź się kłopotu korzystając z samoobsługowego magazynu!
zobacz więcej

Przechowywanie sprzętu sportowego

Przechowywanie sprzętu sportowego

Magazyn self storage świetnie sprawdzi się również w przypadku przechowywania sprzętu sportowego, który jest wykorzystywany sezonowo. Rower i balkon? A może rower  i wynajem własnego magazynu?
zobacz więcej

Przechowywanie dokumentów

Przechowywanie dokumentów

Księgi rachunkowe, faktury, rozliczenia z pracownikami, sprawozdania roczne i wiele innych dokumentów. A do tego ochrona danych osobowych. Szafy pękają w szwach? Z self storage nie musisz martwić się o przechowywanie dokumentów firmowych.
zobacz więcej