Wykorzystaj zalety self storage w swoim biznesie

Magazyny samoobsługowe to bardzo dobre rozwiązanie również dla firm. Jeśli prowadzisz działalność w Szczecinie, Stargardzie czy w innych lokalizacjach w woj. zachodniopomorskim i poszukujesz dodatkowej powierzchni magazynowej, to zapraszamy do współpracy. W naszych kontenerach do przechowywania zmieścisz aż 11 palet o rozmiarze 800 mm x 1200 mm każda. Długość pojedynczego kontenera to 6 m. a wysokość 2,6 m.

kontener o rozmiarze 20Dodatkowa przestrzeń magazynowa jest cenna dla wielu przedsiębiorców. Rozwiązanie typu self storage jest prostą metodą na użytkowanie powierzchni bez konieczności ponoszenia dużych kosztów związanych z rozbudową firmy. Uważamy, że jeszcze ważniejszym czynnikiem skłaniającym do skorzystania z magazynu samoobsługowego jest czas. O ile finansowanie inwestycji można zrealizować na kilka sposobów, to czasu nie można kupić za żadne pieniądze. Decydując się na wynajem magazynu można zagospodarować go jeszcze w tym samym dniu kiedy pojawił się taki pomysł. A co w przypadku gdy dodatkowa powierzchnia magazynowa potrzebna jest tylko na pewien okres? Usługa Self Storage jest wtedy bezkonkurencyjna. W Storage Polska uzyskasz dogodne warunki wynajmu, dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Przy wynajmie długookresowym jest możliwość uzyskania rabatu przez cały okres obowiązywania umowy. O szczegóły możesz zapytać kontaktując się z naszym konsultantem.

Staramy się by nasze usługi były jak najbardziej komfortowe. Dlatego stosujemy umowy na czas nieokreślony. Dzięki temu nie musisz pamiętać o konieczności jej przedłużenia. Jeżeli Twój biznes wymaga częstych wyjazdów, to do obsługi swojego magazynu możesz wyznaczyć pełnomocnika a szczegóły umowy możemy ustalić telefonicznie lub mailowo.

+48 605 972 192

Chcesz dowiedzieć się więcej co możemy przechować dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami.