Udogodnienie w przechowywaniu materiałów reklamowych i promocyjnych

Wnętrze kontenera 20Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób działających jako przedstawiciele handlowi, dystrybutorzy ulotek itp. w woj. zachodniopomorskim i regionie północno-zachodniej Polski.

Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz różnego rodzaju materiały reklamowe oraz promocyjne, to pewnie nie raz zastanawiałeś się gdzie przechować ich nadwyżki. Każdy folder, gazetka czy ulotka zanim spotkają się z docelowym odbiorcą muszą być gdzieś składowane. Najlepiej w miejscu pasującym pod względem logistycznym, zapewniającym bezpieczeństwo i łatwość dostępu. Zdobywające coraz większą popularność usługi self storage idealnie wpasowały się w potrzeby handlowców i firm dystrybucyjnych. Wynajem magazynu samoobsługowego w wielu przypadkach może być dużym ułatwieniem dla pracowników z tych branż.

Co uzyska przedstawiciel wynajmując magazyn w Storage Polska?

Dysponujemy pojemnymi kontenerami, które mogą stać się Twoim firmowym magazynem – przechowasz w nim wszystkie niezbędne materiały w prowadzonej działalności. Nasza obiekt zlokalizowany jest w Stargardzie, niedaleko Szczecina. Znajduje się przy głównej drodze o bardzo dobrym połączeniu z trasą S10. Oprócz dogodnego położenia oferujemy również możliwość podjazdu pod same drzwi wynajętego magazynu. W razie potrzeby można usprawnić załadunek/rozładunek korzystając na miejscu z wózków paletowych. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo przechowywanych materiałów. Dlatego magazyny Storage Polska znajdują się na ogrodzonym terenie i są pod czujnym okiem monitoringu. Do zamknięcia swojego kontenera możesz wykorzystać własną kłódkę i mieć 100% pewności, że nikt inny oprócz Ciebie nie będzie miał dostępu do Twoich rzeczy.

Wynajmując magazyn w Storage Polska uzyskujesz do niego całodobowy dostęp przez 365 dni w roku. Nie ma najmniejszego problemu by z przechowywanych rzeczy korzystać wtedy kiedy masz tylko taką potrzebę. Okres najmu możemy elastycznie dostosować do Twoich wymagań.

+48 605 972 192

Chcesz dowiedzieć się więcej co możemy dla Ciebie przechować? Skontaktuj się z nami.