Oferujemy nowoczesne rozwiązanie w zakresie przechowywania

dzięki któremu w łatwy sposób odzyskasz przestrzeń w swoim mieszkaniu czy domu. Ograniczoną ilość miejsca oraz wiele rzeczy do przechowania często bardzo trudno ze sobą pogodzić. Ratunkiem mogą być różnego rodzaju pomieszczenia typu strych, piwnica, komórki itp. Jednak one również mają ograniczoną pojemność. Nie zawsze to dobrze zabezpieczone miejsca więc wartościowe przedmioty w obawie przed kradzieżą stoją w mieszkaniu. Wygospodarowanie nowej przestrzeni jest trudne bez remontu i większych inwestycji. Boks kontenerowy z kartonamiOferujemy magazyny samoobsługowe w których bezpiecznie przechowasz swój dobytek. Przestronne kontenery mają długość 6 metrów. Istnieje możliwość doposażenia ich w regały, haki czy inne udogodnienia. Przedmiotów, które można umieścić w swoim magazynie jest bardzo wiele – opowiedz nam o potrzebach a my chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszy sposób zagospodarowania boksu. Wygoda użytkowania naszego magazynu to także dobra lokalizacja i możliwość podjazdu samochodem pod same drzwi kontenera. Do przenoszenia rzeczy o większych rozmiarach i masie zapewniamy wózek do palet popularnie zwanym paleciakiem lub wózek widłowy. Jakie przedmioty można umieścić w boksach? Najczęściej przechowujemy meble, różnego rodzaju sprzęt sportowy wykorzystywany sezonowo, urządzenia gospodarstwa domowego, narzędzia, zabawki. Jeśli masz wątpliwości czy Twoje rzeczy zmieszczą się w boksie, to zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.  Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w jak najlepszym wykorzystaniu powierzchni kontenera.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bardzo zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa Twojego mienia, dlatego też nasz obiekt jest pod ciągłym nadzorem kamer. Dodatkowo zamknięcia kontenerów są zaopatrzone w metalowe osłony. To skuteczne zabezpieczenie utrudniające osobom niepowołanym sforsowanie kłódki. Jeśli tylko chcesz możesz do zamknięcia kontenera wykorzystać swoją kłódkę. Nikomu oprócz Ciebie nie udostępniamy magazynu (na Twój wniosek jest możliwość udzielenia dostępu innym osobom). Dajemy Ci do niego swobodny dostęp przez cały czas obowiązywania umowy – codziennie przez 24h/dobę i 365 dni w roku.  Minimalny okres wynajmu magazynu to 1 miesiąc.

Czego nie można przechowywać w magazynie?

W zasadzie przechowasz wszystko to, co potrzebujesz. Jednak jest kilka wyjątków od tej reguły, których przestrzegamy – nie przyjmujemy zwierząt, produktów łatwopalnych lub szybko psujących się. Self storage to także usługa, której nie wykorzystasz gdy chciałbyś magazynować przedmioty na posiadanie których nie zezwala polskie prawo lub stanowią zagrożenie dla otoczenia.

+48 605 972 192

Chcesz dowiedzieć się więcej co możemy dla Ciebie przechować? Skontaktuj się z nami.